Šta je novo?

Radijus Vektor :: Kablovska televizija i internet

Razlika je u ceni jer je skuplje po novom uzeti "fiksno" neki paket pa dodavati hbo, sportske i sl. nego imato ove stare 110 ili 115 ili kako su se vec zvali...
 
Ovo je najbolje kad imate net ,a u stvari ga nema,tj DNS zakazao :)
 
Problem ces resiti samo sa pojacivacem minimum 20 db.
A ako imas i kablovski internet ili njihov risiver a ne cum modul onda ti treba pojacavac u oba smera. I sve to lepo da se umeri instrumentom.

Da li imas neki predlog koji pojacivac da uzmem? Koliko vidim na ovom pise max 20db. Juce sam pokusao da tv ukljucim dirktno na kabl koji ulazi u stan, znaci bez ikakvog filtera. Jacina signala se povecala na nekih 95% a kvalitet na 67% dok je kod komsije obrnuto tj jacina mu je 67% a jvalitet 96-100%!!! I jos nesto...I pored toga sto nisam isao preko splitera i dalje mi je ostao problem...na svakih 30-ak minuta se signal prekine na sekund ili dve i nastavi. Inace nemam net preko njih vec samo kablovsku. Mali m mi je problem da zovem njih jer stan nije moj, pa se bojim da vlasnik ne smara.
 
to je onda negde do njihove instalacije, kutije u podrumu, razdelnika i pojacivaca u zgradi... dzaba tebi pojacivac u stanu kad od njih ide los signal.
 
Bio bi im red za neko ubrzanje / sredjivanje paketa ... Sije ih SjBB sto se interneta tice za duplo skoro ...
 
Ma "bi oni" ali ne moze infrastruktura da izdrzi...
 
Moze infrastruktura da izdrzi po Novom Beogradu, samo treba da se plati source sattrakt/telenor i od koga vec sve uzimaju net ;)
Ja realno ocekujem neko poskupljenje, pre nego promene paketa .
 
Poslednja izmena:
SBB sije sve provajdere, a nesto ne vidim da su se ostali polomili da isprate.
 
Vektor je jos i dobar, jer je odmah posle SBB-a. Ovi mucenici sa adslom znaju
 
Vektor je dobar, ali je preskup !!! ...pogledaj sta se kod Ikoma dobija sa FLAT3 paketom za 2625 din, pa onda izracunaj koliko bi to kostalo kod Vektora !!!

Istina,cak je i ovaj paket sa net50 povoljan.Verovatno ce i Vektor nesto menjati cim imaju obimne radove poslednjih dana..
 
Nece nista menjati, ti radovi su verovatno vezani za telefonsku uslugu koji bi trebalo da krene ... zaista ne vidim zasto bi nesto menjali, raspali Targo niko nece da kupi, tako da nemaju razloga da bilo sta menjaju.
 
Pa skoro su menjali, promenili na drugacije pakete, skuplje naravno...
 
MA znam ja to.. Nego da li je neko uveo telefon kući..

Pa meni onaj 100/25/100 paket deluje ok.. Ne kazem da nisu zavrnuli.. Ali ajde sada..

Daleko je to od ok ... Evo da ne gledamo konkurenciju - ja sam na starom kombo paketu od pre ~5 godina ugovor mi istekao pre 3 godine i ja i dalje kod njih nemam nacina da potpisem novi ugovor jer svi postojeci paketi su daleko nepovoljniji od mog postojeceg...
Ako ukljucimo i konkurenciju i ikom i sbb daju za slicne pare ~3000dinara em vise paketa em 40-50mb internet ... smesno
 
Poslednja izmena:
Seku granu na kojoj sede... Baš zbog toga ću ja prvom prilikom da ih napustim, a pojaviće se druge opcije kad tad.
 
Au.. exe net ubedljivo najbolja ponuda u Srbiji :D

Inace koliko vidim upload je ponovo samo na jednom kanalu..
 
Poslednja izmena:
Stvarno su smorili sa ovom fixnom, bice uskoro pola godine kako je najavljuju i odlazu. Ja sam hteo da prebacim fixni na orion, mada su i njega ljudi napljuvali, pa rekoh ajd sacekacu vektor, ali sad kad vidim kako gnjave mislim da sam trebao da ga odjavim i da batalim celu pricu, ionako ga ne koristim...
 
Ja prebacujem samo jer mi ne daju da ukinem fixni. Otkazuj to odmah ako mozes, sta ce ti fiksni, to skoro nikome ne treba danas.
 
Ukucani ne mogu bez "zicane linije" jer su je u proslosti krvavo stekli :D
 
Ukucani ne mogu bez "zicane linije" jer su je u proslosti krvavo stekli :D
U bre ala si ti kontradiktoran.
Prvo mu kazes da otkazuje fix jer ko to danas koristi, a onda tvoj sledeci post kojeg sam citirao kazes da tvoji ukucani koji su krv prolili za bakar koriste fixni, mudra preporuka.
 
Fiksni je nepotreban, ne znam sta ti tu nije jasno. To dal je neko jedva dobio liniju pre 20god ne menja stvar. Jasnije?
 
Mnogi mladji ljudi imaju taj problem, ne mogu da ubede starije da ga ukinu jer su se ovi emotivno vezali. Zamisli da cekas na nesto godinama i puknes iznos koji bi bio kao sada par hiljada eura, jer je to jedno od najbitnijih stvari, i onda to postane beskorisno. Treba tu vremena da se prihvati takva situacija....
 
Fiksni je nepotreban, ne znam sta ti tu nije jasno. To dal je neko jedva dobio liniju pre 20god ne menja stvar. Jasnije?
Ma sve je meni jasno, nego prvo kazes kome treba a onda kazes da tvojima treba, eto to je kontradiktorno u tvojih zadnjih dva posta.
 
Da li im ne treba i da li imaju zelju da ukinu su dve razlicite stvari cisto da znas.
 
Nazad
Vrh Dno