Šta je novo?

Radeon 9800 XT Review

Prezimenjace!
ovo si mogao ubaciti u Frikov post! Daj da ne razvlacimo forum sa nepotrebnim dupliranjem!
BTW
R9800TX me nije ni najmanje uzbudio! Sto je mnogo, mnogo je, cak i od ATi-ja. Prezvakavanje istog cipa po drugi put je malo previse za moj ukus. Barem su bili korektni, pa su ga nazvali istim imenom, a dodali samo mali diskretni sufix.
Mnogo mi je zanimljiviji 9600xt, koji je prvi GPU izradjen u Low-k tehnologoiji (premda ce imati ne izmenjenu arhitketuru u odnosu na RV350). u svakom slucaju trebalo bi da moze mnogo ozbiljnije da se o/c, ili da se hladi skromnim pasivnim hladjenjem (kome god da je to vazno u Desktop segmentu)!
 
Nazad
Vrh Dno