Šta je novo?

Radeon 270x vs 380

nikornla

Uticajan
Učlanjen(a)
17.12.2004
Poruke
2,339
Poena
1,605
Posto uskoro izlazi Fallout 4, dosla mi je ideja da bih mozda bilo i vreme da promenim graficku (proc i ostalo ne mogu da menjam za sada, puno para), pa sam malo bacio pogled sta ima novo i kakve su cene.

Kao interesantna opcija mi je zapala za oko Radeon 380, pa me interesuje misljenje da li uopste vredi upgrade sa 270x? Konfiguracija je iz potpisa.

Od ponudjenih opcija mi je ova Powercolor najvise privukla paznju, zbog cene naravno, a i koliko se secam ove PCS+ su bile dobre (do duse na itsvetu ne pise da je ta, ali sam proverio i jeste PCS+). U slucaju da je ona losa/losija, onda bih mozda isao na asus varijantu.
 
Vredi upgrade, ali nikako ne uzimaj 2GB model. Samo 4GB modeli su za razmatranje. R9 380 ili GTX960, svejedno.

Savet: sacekaj da izadje Fallout da vidis kako ce raditi na 270X. ;)
 
dada i meni palo na pamet da sacekam, jer nije da mi se bas zuri, ali rekoh da vidim koje su mi opcije i da li uopste da razmisljam o tome...
ja bih rado od 4GB, al mi to vec ide preko 30k, ja sam mislio malo jeftinije da prodjem... znam da moze i nesto polovno, ali opet gledam i da ne bude nesto starije jace sto cepa na 300W, pa da moram da menjam i napajanje... u svakom slucaju, videcu vec, nikad se ne zna koliko na kraju odlucim da odvojim...
inace, kopirao sam lose poslatu poruku i zaboravih da sredim link, mislio sam na ovu 380

@peja - kada se ocekuje 380x?
 
cool... aj videcu kakve ce cene biti i dal ce mi odgovarati... izaci ce taman u periodu kad bih eventualno i uzimao nesto ako se odlucim za kupovinu...
nasao sam na kp sapphire 380 4gb za 220e sto mi deluje kao ok kupovina, al videcemo vec...

hvala na pomoci, a ako neko ima jos neki predlog, samo napred :D
 
Nazad
Vrh Dno