Šta je novo?

r9100 ILI FX5200(128bit)

bruyoni

Čuven
Učlanjen(a)
10.12.2002
Poruke
708
Poena
620
Koji i zasto je bolji? Nece biti podvrgavan torturi (najzahtevnija igra Rayman3)
Cena je ista +- 3€
 
Zavisi dali je ta karta prelazno resenje ili je kupujes na vise od godinu dana. Ako kupujes karticu na duze staze bolji je FX5200 128bit, iako je za nijansu sporija 10-15% bar je dx9 kompatibilna i moci ces da se igras sve nastupajuce igre doduse u 640x480 ili 800x600.
 
Karta nije za mene vec za kuma. Ima on neku integrisanu glupost a ima i AGP pa oce da kupi neku na kojoj mu klinja moze igrati rayman 3 koji je odigrao kod mene (OK detinjasta igra ali je jaaaaaako dobra)
 
Kupljen r9100 u PIN za samo 69€! Hvala svima! Sve radi cak i rayman 3

POzdrav
cheers
 
Nazad
Vrh Dno