Šta je novo?

Quake na Windows XP ?

Hmm, ni meni nesto nece da se pokrene, a cini mi se da je pre radio. Medjutim, opengl mod (glquake) radi bez problema u winxp-u...
 
Mogao bi da probas preko DosBox-a,trebalo bi da radi.
 
Kada sam ja to probao nije radio zvuk. :zgran: Mada se ne mogu zakleti da OS nije bio 2000-hiljdarka, service pack x.
 
10x Voodoo na linku, vidim ima stvari i za q3 :wave:
 
kako da instaliram quake 2??? Izbacuje neku gresku na prozoru, ne prepoznaje jezik i tako nesto...
 
tarik je napisao(la):
kako da instaliram quake 2??? Izbacuje neku gresku na prozoru, ne prepoznaje jezik i tako nesto...
Probaj desno dugme na setup, pa properties i postavi compatibility mode na Windows 98. AKo neće, idi u Control Panel > Regional Settings i namesti sve na English (United States).
 
tarik je napisao(la):
kako da instaliram quake 2??? Izbacuje neku gresku na prozoru, ne prepoznaje jezik i tako nesto...
Probaj jednostavno sa cd da iskopiras sve na hard. Trebalo bi da radi. Dosta igara sa q2, q3 engine-ima moze tako da se instalira. Poz
 
Hm, meni "ona" verzija q2 radi bez problema na xpsp1, bez compatibilityja.. Nesto mislim da bi compat. mode oduzeo svu prijatnost igranja :) Obrati paznju i na verziju..
 
Poslednja izmena:
Nema tu ova/ona verzija, Q2 v3.20 ionako uklanja copy protection (valjda; a i ako ne uklanja, tu je source koji može da skine sa id-ovog sajta, izbaci se GetDriveType poziv i rekompajlira).
 
joj, previd, preskocio sam 'da _instaliram_'.. moja greska :( izvinjavam se, voodoo..
I meni se cini da bi direktno kopiranje trebalo da resi problem. Nek proba, uostalom, nista ga ne kosta :)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno