pozdrav! mozda tema nije za ovaj forum,jer je ipak rec o televizoru,ali ipak sam odlucio ovde da je postavim 😀 rec je o sledecem: zainteresovan sam za kupovinu ovog modela televizora http://www.tehnomanija.rs/index.php?mod=catalog&op=product&product_id=40029
interesuju me iskustva ljudi sa ovom markom,jer ipak,nije rec o samsungu,lg,panasonicu i ostalim poznatim markama,nego je u pitanju Quadro,tako da ne znam koliko mi je sigurna kupovina. Licno,mislim da je to sve isto,samo sto Samsung,LG i ostali uzimaju pare na ime,ispravite me ako gresim 😀 posedujem Quadro crt televizor vec nekoliko godina,ni jedan jedini problem nisam imao,ali ne znam kako stoje sa proizvodnjom lcd televizora,savete sto pre,hvala unapred
interesuju me iskustva ljudi sa ovom markom,jer ipak,nije rec o samsungu,lg,panasonicu i ostalim poznatim markama,nego je u pitanju Quadro,tako da ne znam koliko mi je sigurna kupovina. Licno,mislim da je to sve isto,samo sto Samsung,LG i ostali uzimaju pare na ime,ispravite me ako gresim 😀 posedujem Quadro crt televizor vec nekoliko godina,ni jedan jedini problem nisam imao,ali ne znam kako stoje sa proizvodnjom lcd televizora,savete sto pre,hvala unapred