Šta je novo?

PSU noviteti

Nije do adaptera...sve je to dobro...mislim da se dize buka mnogo :D
 
Konacno, sad samo da vidimo da li treba zastita za usi xD



cooler-master-v1100-sfx-platinum-1100w-6.webp
 
toliko nema mesta unutra da su stavili konektore da vire :D
 
Mislim da smo već na granici toga šta sve možemo da spakujemo u SFX napajanje a da se konponente ne skuvaju ili ti vent ne probije uši...
 
 
Deluje kao ok napajanje za ~200e.
 
SuperFlower je ATX 3.0?
 
1000W GF3 model sasvim dobar, jedino malo glasnije na vecem opterecenju, ovi iznad su dosta losiji.
 
Jel ima nekih informacija kad će se pojaviti u evropi ili kod nas neka kvalitetnija atx 3.0?
 
zasto, kada realno nema potrebe da zure? nista trenutno ne trazi eksplicitno atx3.0 standard
da postoji neki must, vec bi ih bilo ko zna koliko.
 
^ mislim PCIe 5 da odmah stigne 12+4 kabl uz napajanje.
 
Bezveze. Napajanje možda i jeste kvalitetno ali ljude će da odbije samo 3 godine jer možeš da nađeš jednako dobra sa 10 godina garancije...plus ne uliva poverenje u kvalitet.
 
@jurodivi
mala firma krastavac, 10,12 godina garancije je marketinski trik/kalkulisan gubitan za clout, ne realna slika kvaliteta/dugovecnosti. RMA tad je prevelik da ga male firme amortizuju. Zajebano je sa napajanjima, trose se komponente i dok se ne koriste, i onda je macka u dzaku kad se uracuna koliko su stajala/bila u tranzitu napajanja, koliko su delovi stajali.

Ne sme da se kupi previse kondenzatora, preterano unapred, itd, ... Zivotni vek napajanja krece od kad su kondenzatori napravljeni, a ne od kad je izaslo gotovo iz fabrike, niti kad je kupljeno.
 
SuperFlower je realno br1 ali se priča o novom standardu.
Juče sam pazario Leadex Platinum Special Edition 1200W za 200e.
 
U čemu je fora sa novim ATX 3.0 PSU? Koja je razlika u odnosu na starije modele? Da li je velika prednost ili?
 
Nazad
Vrh Dno