driver Znamenit VIP član Učlanjen(a) 30.06.2000 Poruke 18,149 Poena 1,170 08.01.2006 #31 Rekao sam vec. Na preko 2.0 morash da kupujesh originale...
AyS^ Čuven Učlanjen(a) 22.12.2003 Poruke 405 Poena 619 08.01.2006 #32 uzeo sam danas white i 1.5 je :smoke:
driver Znamenit VIP član Učlanjen(a) 30.06.2000 Poruke 18,149 Poena 1,170 08.01.2006 #33 I jel manji ? 😀😀😀😀
AyS^ Čuven Učlanjen(a) 22.12.2003 Poruke 405 Poena 619 09.01.2006 #34 driver je napisao(la): I jel manji ? 😀😀😀😀 Kliknite za proširenje... malo :d
OP OP V Vlada_PA Slavan Učlanjen(a) 16.05.2005 Poruke 68 Poena 309 09.01.2006 #35 zabole tebe janko sada imas dva a ja nijedan nije fer 🙂
OP OP V Vlada_PA Slavan Učlanjen(a) 16.05.2005 Poruke 68 Poena 309 10.01.2006 #36 narucio sam poslednju verziju 2.0 iz bigapple-a imao sam srece
P pdragon Slavan Učlanjen(a) 23.05.2004 Poruke 34 Poena 304 02.03.2006 #37 Ma ima I u ComTrade shop-ovima. I konzola i dodatne opreme i igrica.
P pdragon Slavan Učlanjen(a) 23.05.2004 Poruke 34 Poena 304 02.03.2006 #38 Mada mislim da su sve novije verzije softvera!!!!
driver Znamenit VIP član Učlanjen(a) 30.06.2000 Poruke 18,149 Poena 1,170 02.03.2006 #39 Jesu 🙂 Ako ti treba 1.5 PSP, javi mi se na PM..