Vlada_PA je napisao(la):zvao sam ih ali neki covek sav besan se javio i kaze "halo sta ti treba" ja mu kazem "imate li psp na prodaju" a on kaze "zovi u ponedeljak"
mislim strasno su ljubazni 🙂
bolje sacekaj da izadje iRiver koji se biti BOLJI od PSP-a ima znatno vecu rezoluciju...
800x4-- ne znam tacno, samo kazu da je dobar!!!!
a PSP u knjizari plato u knezu.
Slayer je napisao(la):sta je PSP?
driver je napisao(la):Beli su svi preko 2.0 🙂
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Napomena: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari