Šta je novo?

PROVERA PAKETA preko poste

Cirko

Cenjen
Učlanjen(a)
05.02.2012
Poruke
84
Poena
160
da li neka posta kod nas dozvoljava proveru paketa pre nego sto se da novac ?
 
Mislim da ne. Najvaznije je voditi racuna od koga kupujes jer kod nas jos uvek nema dobre zastite kupaca za tu vrstu trgovine.
 
najgore je kada vidim nesto fino na nekom sajtu i vidim da nema niti jedne ocene sta onda :/ ici na neko slepo poverenje
 
Na kom sajtu na primer i šta to fino bude da bi se islo na slepo poverenje ? [emoji2]

Pozoves prodavca i razgovaras, procenis coveka. Ako je bilo sta sumnjivo, ne kupujes.
Ako zvuci suvise dobro da bi bilo istinito, obicno je neka prevara ili postoji zackoljica.
 
Poslednja izmena:
Cak i da neka kurirska sluzba dozvoljava proveru, ne znam kako i koliko bi to bilo izvodljivo sa tehnickom robom.
 
Ako zvuci suvise dobro da bi bilo istinito, obicno je neka prevara ili postoji zackoljica.

Na osnovu ovog sto si napisao ispada da sam ja prevarant?
To sto gledam da maksimalno ispostujem kupca i da kazem istinu ma kakva god da je u prevodu znaci prevarant=bezi od njega?
Prodao sam par telefona na KP i uvek sam ljubazan tokom razgovora, a to je ljudima malo cudno da bi po prijemu robe dobio pohvale za saradnju.
Mnogo generalizujes..[emoji6]
 
Na osnovu ovog sto si napisao ispada da sam ja prevarant?
To sto gledam da maksimalno ispostujem kupca i da kazem istinu ma kakva god da je u prevodu znaci prevarant=bezi od njega?
Prodao sam par telefona na KP i uvek sam ljubazan tokom razgovora, a to je ljudima malo cudno da bi po prijemu robe dobio pohvale za saradnju.
Mnogo generalizujes..[emoji6]
Ne kazem ja da si prevarant. Kaze KP. [emoji106]

http://www.kupujemprodajem.com/bezbedna-trgovina.htm
 
Da smirim strasti malo. Ne shvatam zaista sto ti je zasmetao moj post kada je u pitanju najosnovniji, opste poznati, elementarni savet.
Ne znam zaista kakve bi on imao veze sa tobom?
Ti si toliko ljubazan da je to toliko dobro i ljubazno da bi bilo istinito? Lol Dakle, ti si prevarant?
Zato sam ovako reagovao. Ja ne smatram da si ti prevarant. Niti sam to rekao. [emoji106] [emoji2] [emoji4]
 
Da smirim strasti malo. Ne shvatam zaista sto ti je zasmetao moj post kada je u pitanju najosnovniji, opste poznati, elementarni savet.
Ne znam zaista kakve bi on imao veze sa tobom?
Ti si toliko ljubazan da je to toliko dobro i ljubazno da bi bilo istinito? Lol Dakle, ti si prevarant?
Zato sam ovako reagovao. Ja ne smatram da si ti prevarant. Niti sam to rekao. [emoji106] [emoji2] [emoji4]
Ma nije mi zasmetao tvoj komentar, taman posla.[emoji4]
Ja vise volim kad je neko kulturan i vaspitan pa da odgovori lepo nego da mi glumi nekog frajera kao da je iznad svih.
Nije mi bila nikakva namera da se sad raspravljam sa tobom [emoji6]
 
My bad. Definitivno sam ja prenaglio.
Izvinjavam se.
 
Meni danas stigao paket od clana sa ovog foruma. Naravno da nisam mogao da proverim paket, jer iz postexpressa kazu da je svako otvaranje paketa moguce jedino posle placanja. Oni ne snose nikakvu odgovornost za posiljku. Kad sam otvorio imao sam i sta da vidim. Flasa rakije umotana u neku staru cebad. Clan foruma se ne javlja. Lepo sam obavestio policiju i tuzilastvo, pa sad cekam ishod.
 
Bilo je tri takva slučaja pre dva tri dana. Nick člana je Perpetual?
 
Poslednja izmena:
Ja sam slucaj prijavio policiji. Molim ostecene da se jave na pm, kako bi mogli da razmenimo informacije. Ja sam istog trenutka podneo tuzbu.
 
Zamolio sam admina da privremeno otključa temu.
Video sam tvoju poruku.
Ima nas nekoliko u pokušaju, i nažalost, ako si prevaren, ti si drugi koji JESTE prevaren, zajedno sa mnom...

Nažalost, ipak nisam bio dovoljno brz, uspeo je nasankati još ljudi, moguće da će se još neko javiti.

edit: Nesrećni kolega je kupac 960-ice.
Dakle, pored mojih 27000, omastio se sa još 15000...
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno