Šta je novo?

Promena kucista, sa Chifa na?

Bokaco

Čuven
Učlanjen(a)
31.10.2003
Poruke
1,646
Poena
649
Zdravo,

brat me neko vreme moli da mu dam svoje kuciste, i izgleda da se tome primice dan brze nego sto sam i planirao :D
Iskreno, od pre par dana kada sam ubacio Atijev 4850 shvatio sam da moje kuciste iz potpisa definitivno ima neke mane koje su mi vise dojadile: tesko je u tri pm, napajanje je u gornjem delu, nema cable management, i sto je jos gore ne mogu se montirati 12ce ventilatori , i sto je jos jos gore :d ne mogu ubaciti vise ni jedan hard disk ( zbot big typhoona i graficke, jedva sam i ovaj nekako uspeo), jer su one fioke za hardove totalno nesrecno uradjene.

Pitanjce: do 80e, sta uzeti? Da ima:
podrsku za 12 ventilatore, da je napajanje dole,da je pristojno tiho, da se hard diskovi stavljaju sa strane, da je lakse od ove moje mrcine, i da ima bilo kakav cable management.

Sad sam taodje ovde na forumu video u najavi neki nzxt beta evo.....deluje pristojno stvarno. Mozda centurion 690, ili neki thermaltake.....

Please help. :)
 
Uh, ovo deluje odlicno, sad cu malo da ga prostudiram!


edit: moje sledece kuciste! :)
Hvala Hectore!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Poslednja izmena:
Izvini Hectore, samo jedno jos pitanje. Mozes li mi uprediti iz tvog ugla ovo kuciste sa novim nzxt beta evo, bar po specifikacijama i izgledu.
http://www.benchmark.rs/forum/showthread.php?t=207618
Ako si video uzivo beta classic, ovo koliko vidim bice isto po izgledu, samo je psu dole, ima cable mount, i tako to.... Mada ne dolazi sa ventovima, tako da suma sumarum, imaju istu cenu. Danas idem do winwina da vidim midgard, a mozda imaju u beta, pa da ih vidim uzivo.
 
Poslednja izmena:
I evo za kraj, posto mi djavo ne da mira: dodajem jos cooler master 590 i 690.
Slobodno napisite misljenja ovde, a ja cu se potruditi da ih vidim sva uzivo pa da izaberem.
 
Nazad
Vrh Dno