cinemur
Slavan
- Učlanjen(a)
- 23.11.2007
- Poruke
- 3
- Poena
- 301
odmah na pocetku da napomenem da sam iscitao stranice i stranice na kojekakvim forumima, ali jos sam neodlucniji
trenutno u kucistu imam 1x 14cm fan sa prednje strane da uduvava i 1x12cm sa zadnje strane da izduvava. sto se tice procesora temp mi je u load-u 44, sto je ok(i ne bih to da pokvarim), ali mi se graficka greje malo vise rekao bih (stoji iznad napajanja)
ono sto me interesuje jeste da li je pametnije da stavim na gornju stranu kucista 1x 14cm da izduvava, ili da stavim 1x12cm da uduvava sa strane ka grafickoj, ili oba ili da stavim da i taj od 12cm izduvava, misliiiim... jel neko ima neki jednostavan i praktican savet, da mi kaze kako bas kod njega stoji, ili sta bi bilo pametnije zbg toga i toga... zbunjuju me negativni i pozitivni pritisci, vazdusni dzepovi, kovitlaci i ostale vremenske neprilike u kucistu i ne znam vise sta da mislim :wall:
trenutno u kucistu imam 1x 14cm fan sa prednje strane da uduvava i 1x12cm sa zadnje strane da izduvava. sto se tice procesora temp mi je u load-u 44, sto je ok(i ne bih to da pokvarim), ali mi se graficka greje malo vise rekao bih (stoji iznad napajanja)
ono sto me interesuje jeste da li je pametnije da stavim na gornju stranu kucista 1x 14cm da izduvava, ili da stavim 1x12cm da uduvava sa strane ka grafickoj, ili oba ili da stavim da i taj od 12cm izduvava, misliiiim... jel neko ima neki jednostavan i praktican savet, da mi kaze kako bas kod njega stoji, ili sta bi bilo pametnije zbg toga i toga... zbunjuju me negativni i pozitivni pritisci, vazdusni dzepovi, kovitlaci i ostale vremenske neprilike u kucistu i ne znam vise sta da mislim :wall: