Šta je novo?

Project Wight

nex999

Moderator
Super Moderator
Učlanjen(a)
20.10.2004
Poruke
9,158
Poena
685
Moja oprema  
CPU & Cooler
Threadripper 1950X_Noctua NH-U12S
Matična ploča
MSI X399 Aorus
RAM
32GB GSkill
GPU
EVGA RTX3090
PSU
Corsair AX1000
Kućište
NZXT H710i
Monitor
2xLG 4K, LG CX
Project Wight (a working title) plans to explore what that conflict looks like from the perspective of a creature hunted to the edge of extinction by the northmen.

It’s being made by fresh studio The Outsiders, established by former Battlefield and Payday developers. The man talking over the trailer is David Goldfarb, who worked on Payday 2, Battlefield 3 and Mirror’s Edge among others.

[YOUTUBE]OHFlIpN0ROw[/YOUTUBE]

Ovo je inace Unity engine.


http://theoutside.rs/

.RS :D
 
Poslednja izmena:
Deluje veoma fino. Sviđa mi se i ideja.
 
Ne dopada mi se borba, ostalo je super.
 
Kul izgleda, svidja mi se ideja, samo borba za sada deluje kao "single click kill or not" sto deluje bezveze, ali verujem da nece bas toliko pojednostavljeno biti.
 
Faaaak, ubija ljude ko da su mravi a skoro istrebljena vrsta? Daaamn... :d

Ali ovo je kao neki Evolve samo sto nema human strane? Ili ce biti kasnije Evolve + Don't Starve ili nesto slicno?

U svakom slucaju mozda bude zanimljivo

Also, mozda je domen .rs ali su ljudi u Stokholmu :D Tako da ono - ko da nije rs :d
 
Tigar isto pobije citavo selo. Takodje ugrozena vrsta (ima ih manje od 4000 na citavoj planeti). Covek je najlukavija zivotinja, zato je mnoge istrabio. Ne zato sto je snazniji ili brzi. Cale od zmajceka je uvhacen u zamku.

Nego, jel znate da su azijske smrdibube stigle u Srbiju? Tek pre oko dve godine stigle na kontinent.
 
Eko korektna igra, taman u rangu onih politicki korektnih. :) Ne znam, meni licno se ovde jedino svidja atmosfera i grafika, sam gejmplej pogotovo kad se vodi ona super zver deluje bezveze. Da je neko bespomocno stvorenje ili nesto bar malo realisticno pa i da bude zanimljivo, tipa situacije ko u Cryostasisu sa kravom i medvedom. Ovako sa ovim super demonom deluje totalno bleh na osnovu ovog vidjenog.
 
Poslednja izmena:
Tigar isto pobije citavo selo. Takodje ugrozena vrsta (ima ih manje od 4000 na citavoj planeti). Covek je najlukavija zivotinja, zato je mnoge istrabio. Ne zato sto je snazniji ili brzi. Cale od zmajceka je uvhacen u zamku.

Nego, jel znate da su azijske smrdibube stigle u Srbiju? Tek pre oko dve godine stigle na kontinent.

Jbs mi sve ovde si dobio ogroman + od mene, generalno ceo post na mestu :D
 
Može li dvanaest ljudi da isporuči nešto dobro jer ovo ipak ne deluje kao mali projekat?
 
Naturlich,oma mi pada na pamet CD i Wicher
 
Nazad
Vrh Dno