Šta je novo?

Program za kalibrisanje 226BW

  • Začetnik teme Začetnik teme Rusi
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

Rusi

Čuven
Učlanjen(a)
06.01.2006
Poruke
2,184
Poena
690
Searchovao ali nisam nasao da ste preporucili odredjen program za kalibracije ili mi je promaklo...

1. Preporucite mi program sa kojim mogu da odradim kalibraciju.

2. Da li treba da podesim na monitoru: bright., contrast, colortune itd na odredjeni %?

Monitor mi je sa C panelom.
 
Hvala puno! Stavarno odlican program.
90 ljudi je videlo temu dok nije ovo napisano...
 
Ti programi nikad nece biti ni blizu onoga sto dobijes hardverskom kalibracijom! Imas zemljaka koji radi za prilicno povoljnu cenu 😉
 
meni uospte nije jasno sta mozes kalibrisati na TFT-u sa tim programima 😉
 
Nazad
Vrh Dno