Šta je novo?

Program za dual screen (extended desktop na projektor...)

LukasP

Cenjen
Učlanjen(a)
13.10.2022
Poruke
1,058
Poena
145
Ukratko treba da za jednu predstavu pustam pokoji video ili slajd sou u pozadini, predstava ima dosta tacaka i za svaku tacku je razlicita pozadina koju treba da pustim. Tacno trajanje tacke se ne zna (par sekundi gore dole) tako da ne mogu napraviti jedan veliki video fajl i samo ga pustiti vec moram pratiti kada ide koja tacka i pustati razlicit video/slike...

Izmedju tih prelaza ne zelim da se vide ikone ili prazna pozadina, i najgore moje prevlacenje video snimaka ako budem koristio extend desktop opciju, a mirror pogotovo ne ide, nekada prije sam vidio program koji sluzi za bas ovakve stvari, da je jedan ekran - moj desktop glavni, a na sporedni (projektor) se automaski prikazuje multimedija koja pusta bez da se mora ista prevlaciti, ne vidi se ni mis ni nista...ali nema sanse da nadjem, probao sam google ali nikako da nadjem nesto bas takvo, pretraga me uvijek vraca na klasicne windows opcije...

Znate li za nekakav program za navedeno ?
 
Moguce da je koriscen powerpoint. Pusti se prezentacija na jednom ekranu, a na drugom su kontrole
 
Našao sam, u pitanju je OBS studio, mada odlučio sam da koristim power point jer će mi uredno poslužiti za ovo što mi treba, nije ništa kompleksno, par slajdova, par videa i koja slika po slajdu
 
Nazad
Vrh Dno