Šta je novo?

Program koji detektuje promenu parametara.

SyoncMaster

Cenjen
Učlanjen(a)
12.09.2009
Poruke
632
Poena
170
Potreban mi je neki program koji reaguje kada se promeni neki od zadatih parametara
Tipa:
- Laptop je bio ukljucen u struju i onda ga je neko iskljucio - program izvrsi neku komandu
- Laptop je nakacen na odredjeni WiFi, a ako on nestane ili znatno oslabi signal - program izvrsi neku komandu
---
Nesto u tom fazonu. Znam da to postoji i ranije mi je ortak cak i pokazivao nesto slicno ali sada kada mi treba nema sile da nadjem kako se zove na netu :d

Inace laptop ostavljam van nadzora ponekad pa bi mi znacilo da on tipa krene da pisti ako neko odluci da ga slucajno ponese sa sobom ili tako nesto..
 
Treba ti neki program koji ima hips, to je pracenje svega i svacega do ludila :)
Na primer ima ga Comodo Internet Security, ESET smart security mada on se placa... ima dosta programa koji imaju hips, ali ponavljam jako je dosadan dok ga ne nastelujes da ti javlja ili blokira samo sta tebi treba

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Postoji li nesto malo jednostavnije od Comodo ili ESET Security resenja?

Vise sam se nadao nekom programcicu od ~10MB koji je spusten u Tray i vrsi neki osnovni posao.

Hvala u svakom slucaju na predlogu ;)
Ako ne nadjem nesto jednostavnije i Comodo/Eset ce vrsiti posao.
 
Ja sam samo ta dva software-a koristio koliko se secam, to ti je uvek u paketu sa nekim antivirusom, ili firewall-om, ne secam se da ima samo to posebno ali ako nadjem poslacu ti
evo ovde imas primer sa nekoliko besplatnih programa

Free HIPS (Host Intrusion Protection Software)
http://getav.org/best-free-hips.html
 
Nazad
Vrh Dno