Postavljam ovdje temu posto sam mislio kupit graficku karticu, pa ako smeta premjestite ili brisite
Interesuje me kakva je kod vas u Srbiji usluga sto se tice prodavnica za kompove, narocito win-win, posto imamo ovdje u Podgorici jednu win-win prodavnicu (zbog koje sam bio uzbudjen, znajuci koliko stvari ima koje je kod nas tesko nabavit) i prosto sam zaprepasten kolicinom neozbiljnosti i neprofesionalnosti ..a tek nepoznavanje materije - za 'no comment' epizode, koje se gledaju na malim ekranima ..tako, usao sam u prodavnicu sa namjerom da im ostavim 300e, a izasao sam sa namjerom da nikad vise ne udjem
Interesuje me kakva je kod vas u Srbiji usluga sto se tice prodavnica za kompove, narocito win-win, posto imamo ovdje u Podgorici jednu win-win prodavnicu (zbog koje sam bio uzbudjen, znajuci koliko stvari ima koje je kod nas tesko nabavit) i prosto sam zaprepasten kolicinom neozbiljnosti i neprofesionalnosti ..a tek nepoznavanje materije - za 'no comment' epizode, koje se gledaju na malim ekranima ..tako, usao sam u prodavnicu sa namjerom da im ostavim 300e, a izasao sam sa namjerom da nikad vise ne udjem
Poslednja izmena: