Šta je novo?

Prodavci

Hm... imamo nove Slobodane Milosavljevice na forumu 😀

Plata se volsebno popela sa 20k na 25k, sto bas i nije slucaj.
 
pa .... realno meni je cudno da neko danas radi za 20k ... zato imam mentalnu blokadu da kucam tu cifru .... cak je i 25k malo realno.
Ako neko pristane da radi za 20k treba da se zapita da li uopste zasluzuje vise.
Ali onda na sve to imas ljude koje je muka priterala i moraju da rade .... pa i za manje od20k
 
Nazad
Vrh Dno