Šta je novo?

Prodao bih Pinaccle PCTV

  • Začetnik teme Začetnik teme pavlex
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

pavlex

Slavan
Učlanjen(a)
24.10.2004
Poruke
346
Poena
319
Imam karticu Pinaccle PCTV i super radi, prodao bih je posto mi vise ne treba.
Sta mislite koliko para da trazim za nju?????
 
Da li ima FM ili nema, da li ima stereo ili nema, da li ima daljinski ili ne, da li je analogni ili digitalni tuner... mnogo je propusta u tvom pitanju...
 
Pa pretpostavimo da je ona standardna, znaci sa daljincem, bez FM-a, digital tuner.

30e (ali kao sto zakoni fizike kazu, ako nadjes ovcu moze i vise)

pozdrav
 
Pinnacle PCTV nema FM
max 30e
 
Nazad
Vrh Dno