- Učlanjen(a)
- 10.08.2002
- Poruke
- 5,768
- Poena
- 770
Da li neko moze da mi pomogne ogo SYSTEM MONITORA!!! Kada ukljucim racunar i startujem SYSTEM MONITOR, vrednost koju mi napise PROCESOR USSAGE je od 0 do 3%. Medjutim kada startujem neku aplikaciju ili program i kada ih zatvorim ta vrednost se krece od 30 do 50% i vise uopste ne pada. Tada dolazi do nepotrebnog zagrevanja procesora sto zanaci da on nesto radi u pozadini. POMAGAJTE!!!