Koristite zastareli preglednik. Možda se neće pravilno prikazivati ova ili druge veb stranice. Trebalo bi da nadogradite ili koristite alternativni preglednik.
ploca ta vredi mnogo vishe..kolega je pomesao mozda sa necim..to je nforce3 ploca sa svim mogucim dodacima
bez tog wireless dodatka plooca nova kosta oko 115 eura sa njim vishe pa ti sam vidi koliko to vredi staro 2-3 meseca
Ploca vredi 70€, sa tim dodacima, nisam bas obratio paznju na ceo model jer sam onako na brzinu ali ipak nova moze da se nadje i manje od tih 110 evra.
ma ako se dobro secam na njoj sam davno vozio nfs 3 hot pursuit na crno belom monitoru. eeeh to su bila vremena. rezolucija na 400*300 sve na low i pichi. beshe valjda p1 233mmx sa nekih 32mb rama. *** valjda je to taj komp, kolko sam zaboravio a nije proshlo ni 10 godina 😀