Šta je novo?

procena

vladabgd

Čuven
Učlanjen(a)
19.11.2004
Poruke
648
Poena
620
razmishljam se da uzmem neku pci-e garfichku pa me zanima kolko bih mogao da dobijem za:

MSI K8N Neo2-54g platinum stara nekih 2-3 meseca

PowerColor R9800pro All-In-Wonder star 5-6 meseci
 
MSI K8N Neo2-54g platinum stara nekih 2-3 meseca - 40-50€
PowerColor R9800pro All-In-Wonder star 5-6 meseci - 150€

To je moje misljenje ... ne znaci da ne moze manje ili vise.
 
blah onda necem da menjam plochu... bre to mu dodje vishe nego duplo ispod cene :trust:
 
Pa niko nije rekao da ne mozes dobijes vise ... a drugo nemamo svi iste nabavne cene ... ti je mozda platis 110 a ja mozda 80 ... razumes ...
 
Ploca vredi 70€, sa tim dodacima, nisam bas obratio paznju na ceo model jer sam onako na brzinu ali ipak nova moze da se nadje i manje od tih 110 evra.
 
Za plocu max 75 evra i to da pevash, a za graficku max 140
 
Uh kako ti se lepo cirus uklopio u konfu :eyebrows:
Uslikaj koji bench(sta moze da pokrene) sa tim A64 :d :d :d
 
aha ima lepshe boje nego ati i nv zajedno 😀 😀 😀 inache laguna 3d valjda beshe jedan od pioneera 3d akceleratora?
 
Hehe,ima neke elementarne 3d funkcije.Cisto da poteras Doom1 bez seckanja :d :d :d
 
ma ako se dobro secam na njoj sam davno vozio nfs 3 hot pursuit na crno belom monitoru. eeeh to su bila vremena. rezolucija na 400*300 sve na low i pichi. beshe valjda p1 233mmx sa nekih 32mb rama. *** valjda je to taj komp, kolko sam zaboravio a nije proshlo ni 10 godina 😀
 
Nazad
Vrh Dno