Šta je novo?

Procena

lephafta

Čuven
Učlanjen(a)
05.01.2002
Poruke
329
Poena
619
Drugar prodaje komp(ostatak) i zamolio me je da mu dam neke cene. Posto nisam u toku sa trenutnim cenama, zamolicu upucene da mi pomognu 🙂


- Maxtor 80GB 7200/2
- Monitor Compaq P700 (valjda)
- 2x512MB RAMa (ACE 333 + Hynix 400*)
- DVD-ROM LiteON
- MSI FX5900SP ViVo
- ATX kuciste 350W napajanje
- D-Link mrezna
- CMI zvucna
 
40€ - Maxtor 80GB 7200/2
50€ - Monitor Compaq P700 (valjda)
35€ 40€- 2x512MB RAMa (ACE 333 + Hynix 400*)
10€ - DVD-ROM LiteON
??€ - MSI FX5900SP ViVo
15€ - ATX kuciste 350W napajanje
5€ - D-Link mrezna
5€ - CMI zvucna

Toliko bi ja max dao za ove komponente ako rade ok i ako nema garancije.
Jedino graf. ne znam koliko vredi (slabo se igram). 🙂
 
Zar nije malo slaba cena za taj DVD? Dodao bih da memorija (*) ima 8 meseci garancije. Ispravka: kuciste je NEO plavo-bela varijanta 300W.
 
Ako DVD ima jos uvek garanciju mozes da izvuces 15€.
A za Hynix ne bi dao vise od 40€ posto cene memorija dosta padaju i uskoro ces moci da kupis 512 pqi nov za nekih 45€.

Usput: Da li ce moci da se nabavi nesto od Zalmana uskoro? 🙂
 
Nazad
Vrh Dno