Šta je novo?

Procena vrednosti laptopa

  • Začetnik teme Začetnik teme Skaarj
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

Skaarj

Slavan
Učlanjen(a)
25.03.2005
Poruke
423
Poena
319
U pitanju je Gericom Webboy III

p3 1GHz (stoni procesor ne mobilni)
256MB RAM
SIS 630 cipset
14,1" ekran (1024 x 768)
HDD 20Gb
DVD citac

(modem, mreza, serijski, paralelni, ps/2, IR...)

Baterija ispravna i drzi barem sat pod punim opterecenjem tj. film ili tako nesto. (najveci deo radnog veka proveo je prikljucen na el. mrezu)

Slomljen USB port (ne pitajte kako 😀 ) ali i dalje radi, fali mu ona plastika koja drzi zice.

Sta mislite?
 
pa nemoj da se nadas mnogo.... Ja sam vrlo slicnu konfiguraciju dell c610 (p3m 1ghz, 512mb, 20gb, ati mobilty, dvd-rom, 14,1", 2 baterije= 4 sata rada) platio 360e. znam da je ovo bilo ispod cene ali ako ga neko kupi nece ti nikako dati preko 350e, a tesko i 300.

Poz!
 
Otprilike oko 300 jura.
 
Nazad
Vrh Dno