U pitanju je Gericom Webboy III
p3 1GHz (stoni procesor ne mobilni)
256MB RAM
SIS 630 cipset
14,1" ekran (1024 x 768)
HDD 20Gb
DVD citac
(modem, mreza, serijski, paralelni, ps/2, IR...)
Baterija ispravna i drzi barem sat pod punim opterecenjem tj. film ili tako nesto. (najveci deo radnog veka proveo je prikljucen na el. mrezu)
Slomljen USB port (ne pitajte kako 😀 ) ali i dalje radi, fali mu ona plastika koja drzi zice.
Sta mislite?
p3 1GHz (stoni procesor ne mobilni)
256MB RAM
SIS 630 cipset
14,1" ekran (1024 x 768)
HDD 20Gb
DVD citac
(modem, mreza, serijski, paralelni, ps/2, IR...)
Baterija ispravna i drzi barem sat pod punim opterecenjem tj. film ili tako nesto. (najveci deo radnog veka proveo je prikljucen na el. mrezu)
Slomljen USB port (ne pitajte kako 😀 ) ali i dalje radi, fali mu ona plastika koja drzi zice.
Sta mislite?