Šta je novo?

Procena PSP-a!!!!

Vlada_PA

Slavan
Učlanjen(a)
16.05.2005
Poruke
68
Poena
309
Molim strucnjake da mi procene PSP 2.0 firmware smanjen na 1.5!!

kupio sam ga novog u big apple u beogradu sa full pakovanjem znaci punjac, futrola, konzola, sluske, krpica za brisanje, 1GB memory stick , neizgreban ko nov, star dvadesetak dana.

+ 10 igrica ide uz njega + 1 original UMD "tony hawks underground remix"

razlog prodaje je taj sto mi treba lova za nesto malo ozbiljnije

hvala unapred!!!!!!!
 
Poslednja izmena:
Ono sto znam je da vlada potraznja za 2.0 PSP-ovim, jer ih je sve manje.
Mislim da ako malo cekas, mozes da ga prodas za 250€ i 1GB MS za oko 80.

Daj oglas i na Emulationgalaxy.co.yu!
 
Mozesh slobodno da trazish cenu novog...
 
ok hvala na savetima

ostavicu oglas na tom sajtu i za koji dan i ovde pa cu videti koliko ljudi nude!
 
Nazad
Vrh Dno