zool je napisao(la):Ricardo imam i ja slicnu konfu samo sto mi je ploca ic7 a cooler je 7700cu.
Neispalati ti se nikako da to prodajes, malo kesa mozes da dobijes, ja sam moju odlucio da cimam dok neugine 😀 . Ko oce da da kes za taj tip kompa uzima lga 775 procesore i ddr2 memoriju 🙁
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Napomena: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari