Xexe Ja sam svoju Gigabyte 5900XT prodao za 90eu pre jedno mesec ipo dana u roku od pola sata. pa ti vidi....ExR je napisao(la):Pre nekih dva meseca sam prodao Club3d5900XT sa jos 1 god. garancije(bila je stara oko godinu dana) za 100e i to sam dosta cekao.Ako stavis kao sto kaze Bozic Bata 90e , da ne cekas mnogo dugo.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Napomena: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari