Šta je novo?

Procena masine

  • Začetnik teme Začetnik teme civi
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

civi

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
04.01.2006
Poruke
1,588
Poena
349
Prodao bih svoju konfu posto palim na brod pa me zanima koliko mogu da dobijem
Epox 8rda3i pro
XP 1700+@3200 2,2Ghz
Custom hladjenje(idie 40 ful load 52)
80Gb Mahtor SATA+speeze hladnjak
9800se AIW 128Mb 128bit full pack sa remote wonder
56k hardwer modem
2x256Mb Geil blue
NEC combo
Chiftec kuciste I ENERMAX 365W napajnje(sa dva ventilatora I kontrolom obrtaja)
IIYAMA s702GT 17”
Genius slim tastatura I Logitech opticki mis

Na sve dajem 6 meseci garancije…
 
custom je telo od speeze raptor coola polirano i cooler master 8 na njoj od 2500obrtaja skoro necujno..... ps mislio sam da mogu da dobijem nekih 480 do 500e mislim da je to realno? jos jedna greska graficka je 128mb 256 bita
 
Poslednja izmena:
recimo da taj kuler vredi 10e (mada bismo se lagali) a sto se tice graficke - pa recimo da 9800pro vredi 120e polovan, a ti imas 9800se (uistinu AIW model), dok se obican 9800se moze kupi vec za 106-7evra (bar po cenovniku ovde u kgu)

ovako kad sve presaberem, ako izvuces 450e - realno je mozda tu negde (posto stvarno ne znam kolko vrede kuciste i napajanje i koji je to monitor)

ako nadjes nekog da ti da 480-500 kao sto bi hteo - mozda kad bi se malo strpio, ali posto zuris....
 
Nazad
Vrh Dno