violinista
Čuven
- Učlanjen(a)
- 21.12.2001
- Poruke
- 1,282
- Poena
- 650
Ne znam da li sam stavio u pravi forum, molim da admini premeste ako nije za ovde.
Dakle, bio bih zahvalan ako mi neko proceni sledeću mašinu:
-Athlon 1600+
-Abit KT7E ploča
-256MB SDRAM
-200W napajanje
-GeForce MX200
-Hdd 30GB Maxtor
-Miš, tastatura, kućište (bez monitora)
Prodao bih je i bila bi korišćena za kancelarijske poslove (sasvim dovoljno), ali nemam predstavu koliko kinte da tražim??
Unapred hvala!
Dakle, bio bih zahvalan ako mi neko proceni sledeću mašinu:
-Athlon 1600+
-Abit KT7E ploča
-256MB SDRAM
-200W napajanje
-GeForce MX200
-Hdd 30GB Maxtor
-Miš, tastatura, kućište (bez monitora)
Prodao bih je i bila bi korišćena za kancelarijske poslove (sasvim dovoljno), ali nemam predstavu koliko kinte da tražim??
Unapred hvala!