Realno:
-ploča + proc - 35 EUR max (ako je SDRAM) ili
40 EUR za DDR (neka vijuša KT266A-nadamo se), ako je neki krš tipa SiS 750-0 EUR :d (izvinte ako sam lupio, drndao sam se pre neku godinu sa nekom ECS kršinom sa tanderom na 900 iz PC Centra, katastrofa, džaba DDR memorija, pa Duron 600@900 je bio 2 puta brži na na Abit KT7E sa VIA KT 133E.
-grafička - 25 EUR (ako je 128bit) ili 20 za 64-bit.
Svejedno na tome se danas ozbiljno ne igra , al ajde.
Pozdrav, R_U_S