Šta je novo?

Procena..koga ne mrzi :)

DreamKeepeR

Čuven
Učlanjen(a)
09.05.2002
Poruke
16
Poena
604
Maticna ploca: Abit Kt7e
Procesor: Amd ThunderBird 1,1ghz + Cooler FOP32
Hard disk: Quantum 20gb AS 7200rpm
Monitor: Daewoo 518x
Graficka: Eagle GeForce2 gts 32mb ddr
Rezac: Lite-on CD-RW 7S52 (u garanciji jos 9 meseci)
Zvucna: Creative PCI128
Kuciste: Metalik Plavo 300W
Memorija: 256mb SDRAM NCP @ 133
Tastatura: Acer
Mis: Genius Net+ (kuglicni)


tnx!
 
ploca 10
proc 10
hard 15
monitor 25
grafika 15
rezac 15
zvucna <5
kuciste 15
memorija 20
tastatura i mis 5

cene su naravno okvirne +- par evra, ali sve ukupno otprilike 135€
 
Ovako
ploca 10e
procesor 20e
hard 25e
monitor nisam siguran
graficka 20e
rezac 15e
zvucna ~ 5e
kuciste ~15e
memorija 30e
tastaturu i misa pokloni onom ko kupi konf

Ovu su bash realne cene, posto sam ja kupovao da skoro slicnu konfiguraciju, znaci ovu su najnize cene koje sam ja nalazio za takve komponente

Poz
 
Poslednja izmena:
monitor 30-35€
inace Invaderove cene su mnogo realnije, i ispod toga nemoj da dajes, sem ako bas ne prodajes nekom dileru, a ja savetujem da to probas da prodas u kompletu jednom coveku (koga ces naci negde drugde, jer na forumu tesko da ces dobiti vise od 170-180€), jer tu mozes da izvuces i 200+€
p.s. ja bih na tvom mestu zadrzao zvucnu, jer trzisna vrednost je MNOGO manja od upotrebne (mozda ce ti zatrebati jednog dana)
 
Ploca realno moze za 15, a memorija 25.
Sa Invaderom se slazem oko ostalih cena.
 
Nazad
Vrh Dno