Koristite zastareli preglednik. Možda se neće pravilno prikazivati ova ili druge veb stranice. Trebalo bi da nadogradite ili koristite alternativni preglednik.
Brate, to ne vredi ni pisljiva boba :crash:
Jel ti taj ortak kupio komp u Kanadi, pa dosao ovde da se folira? :type:
Osecam da je najveca burzujcina, koja nema pojma o kompovima, pa zbog toga nudim 100$(kanadskih)!!! 😛
Bekem, na ovom forumu nema mesta za ovakve odgovore.
Drugo, covek nije ponudio ovo u prodaju pa da nudis pare (pishljiv bob) nego je trazio procenu.
Poz