Šta je novo?

Procena HP konfiguracije

  • Začetnik teme Začetnik teme T-Mac
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

T-Mac

Slavan
Učlanjen(a)
11.08.2004
Poruke
41
Poena
309
Ortak prodaje komp pa ako bi mogli da odredite realnu cenu.
Meni je tesko da odredim jer je u pitanju HP brand

HP PAVILLION 750n
P4 1,6 GHz
512 MB
80 GB hard
TNT2 32 MB :hair:
CDRW 16x8x48
DVD 16x

Ako moze jos i procena za Samsung 753s
 
Brate, to ne vredi ni pisljiva boba :crash:
Jel ti taj ortak kupio komp u Kanadi, pa dosao ovde da se folira? :type:
Osecam da je najveca burzujcina, koja nema pojma o kompovima, pa zbog toga nudim 100$(kanadskih)!!! 😛
 
vidis da jos nije skapirao da to nije "takav" forum.....
 
Ma OK je ljudi to nam je zajednicki ortak pa je Bekem resio da ga malo proziva za komp.

A i jos nije otkrio kako da koristi ''Smilies'' iako mu je to nadimak 😀 .
 
Poslednja izmena:
Mala sala ne skodi nikome, ali OK, shvatio sam ovde nema previse mesta za to, stoga cu od sad biti ozbiljniji :-devil-:
 
Nazad
Vrh Dno