Šta je novo?

Procena cene za MacBook Pro 15"

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

woya90

Cenjen
Učlanjen(a)
03.05.2011
Poruke
45
Poena
154
Pozdrav,

Imam MacBook Pro 15" (non-retina), iz sredine 2012 - 2.6 Ghz i7 procesor, 8GB RAM-a, nVidia 650M 1GB DDR5.
Prezadovoljan sam zaista...jedini razlog zbog koga sam ga kupio tada jeste to sto Retina nije mogla da se nadogradi a bio je skuplji nego je sad tako da bih za konfiguraciju koju bih sad uzeo platio jedno 300-400 evra vise sto se ne isplati.

Takodje MBP je u mint stanju, od prvog dana u hardshell case-u, sa navlakom za tastaturu i na mStand-u (retko kad nosen/prenosen-cak i u kuci). Ima 2 SSD-a... Prvo je Toshiba Q series od 120Gb (kao sistemsi) i drugi SSD je Samsung 840 Evo (za sve ostalo).

Razmisljao sam da prodam ovaj MBP, i uzmem najnoviji 2.3 Ghz i7 Haswell, 16GB RAM-a, nVidia 750M 2GB DDR5 pa me zanima da cujem vase misljenje koja je realna cena koju mogu dobiti za njega? ne bih bas da ga dajem ispod cene ali ne bih ni da oderem nekog.

Uz njega dolazi originalna oprema i verovatno i 16GB RAM-a (ako ga do tad ne prodam)

Hvala unapred, pozdrav
 
Mislim da su na forumu zabranjene procene cena, ispraviće me neko ako grešim...
 
Nađoh (da ne bude da imam nešto lično protiv tebe, mada priznajem da sam ljubomoran što imaš MBP :p):

Procene hardvera (i van malih oglasa) nisu dozvoljene. "Koliko vredi ova konfiguracija", "Koliko mogu da dobijem za ovo" i slične teme nisu dozvoljene na Benchmark forumu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno