Šta je novo?

Problemi

Neno

Čuven
Učlanjen(a)
01.11.2002
Poruke
145
Poena
619
Komp me u zadnje vrijeme nesto mnogo ne slusa :D
Naime, nakon podizanja sistema javi mi se poruka koja kaze: General extraction error, Location IMP1
Dalje, svako tolko mi windowsi javljaju neke corrupt fileove.
I graficka zeza, ona jos i najvise, s pokretanjem igrara nikako na zelenu granu, npr. neke igre kada pokrenem, komp mi se jednostavno restarta, a kada se ponovno podigne javi da se sistem oporavio od ozbiljne greske. A nakon toga opet salje razne poruke o corrupt fileovima itd.
Stalno imam problema s igricama, a inace imam MSI graficku s nVidijinim GeForce 2 Ti chipsetom. Pokusao sam i sa starim i sa novim driverima.
Cak sam i windowse ponovo instalirao, pa je kratko vrijeme situacija bila malo bolja, malo lakse sam pokretao igre. Ali nakon kratkog vremena opet isto...
Da li neko zna kako da mi pomogne, pogotovo u vezi problema s grafickom?
Mislim stvarno, svi oko mene igre pokrecu bez problema, al kod mene nikako.
Unaprijed sam zahvalan na pomoci.
 
NTC je napisao(la):
A sta ti znaci "Windowsi"?? Imas vise windowsa na istoj mahini, koje? Vise particija, na kom je koji win?

Ne, krivo si protumacio, imam samo jedne windowse. "Windows" je rijec na engleskom u mnozini. Imam dve particije, a Windowsi su mi instalirani (ili ako hoces windows mi je instaliran :p ) naravno na c particiji.
 
a zasto ti na rec u mnozini doajes mnozinu ???
 
Nabroj celu masinu, ti imas neki HW problem, ne verujem da je graficka tu u pitanju. Ako ti se restartuje masina, pre ce biti da ti memorija ne valja ili se CPU pregreva/neispravan je.
 
Nazad
Vrh Dno