Šta je novo?

Problemi sa TV Tool-om.

  • Začetnik teme Začetnik teme WoL
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

WoL

Čuven
Učlanjen(a)
04.06.2002
Poruke
461
Poena
619
E pa moj neverovatan problem sastoji se u sledecem. Nikako ne mogu da pravilno registrujem kopiju Tv Tool-a. verzija je 6.5, ali nakon 15 minuta koriscenja jednostavno me izbaci uz dobro poznato napusavanje od strane zastite. Mozda bi pomoglo ako bi nasao KEYGEN ali ono sto sam ja nasao, jednostavno nece da radi, losi su fajlovi. Ako iko zna kako da sredim ovo, bicu do neba zahvalan, a i ako poznajete jos neki program koji moze da izbaci sliku na TV bez crnih granicnika (aka TwinView) bicu jos zahvalniji. Hvala unapred.
 
Sir Paul je napisao(la):
E pa moj neverovatan problem sastoji se u sledecem. Nikako ne mogu da pravilno registrujem kopiju Tv Tool-a. verzija je 6.5, ali nakon 15 minuta koriscenja jednostavno me izbaci uz dobro poznato napusavanje od strane zastite. Mozda bi pomoglo ako bi nasao KEYGEN ali ono sto sam ja nasao, jednostavno nece da radi, losi su fajlovi. Ako iko zna kako da sredim ovo, bicu do neba zahvalan, a i ako poznajete jos neki program koji moze da izbaci sliku na TV bez crnih granicnika (aka TwinView) bicu jos zahvalniji. Hvala unapred.


Nema druge nego da nadjes negde KEYGEN ili CRACK ili SERIAL.........
P.S. Nemoj postavljati jedno isto pitanje u vise soba!😛
 
Evo ti crack koji kod mene radi posao savrseno:
Name: Guy Butler
Email: [email protected]
Key:3lBdNrZEkqhNwfL

Pozdrav
 
Nazad
Vrh Dno