WoL
Čuven
- Učlanjen(a)
- 04.06.2002
- Poruke
- 461
- Poena
- 619
E pa moj neverovatan problem sastoji se u sledecem. Nikako ne mogu da pravilno registrujem kopiju Tv Tool-a. verzija je 6.5, ali nakon 15 minuta koriscenja jednostavno me izbaci uz dobro poznato napusavanje od strane zastite. Mozda bi pomoglo ako bi nasao KEYGEN ali ono sto sam ja nasao, jednostavno nece da radi, losi su fajlovi. Ako iko zna kako da sredim ovo, bicu do neba zahvalan, a i ako poznajete jos neki program koji moze da izbaci sliku na TV bez crnih granicnika (aka TwinView) bicu jos zahvalniji. Hvala unapred.