Šta je novo?

Problemi sa t610, pitanje u vezi mobtela

danijel00

Čuven
Učlanjen(a)
08.11.2003
Poruke
6,954
Poena
845
Prvo problem
fma + msi bt + t610
posle nekog perioda, recimo 10-15min telefon se jednostavno otkaci sa bt, tj bt ostane ukljucen na telefonu, ali fma napise da je fon disconnected, posle nekog igranja sa pali gasi bt, i ponovnog connecta iz My Bluetooth Places, telefon se opet prikaci...
Bug or feature? napominjem da je to najcesce jedan minut rada, pa ga onda ostavim tako da stoji konektovan na racunar, logicno bi mi bilo da i bt ostane konektovan... telefon ima jedno nedelju dana, i o2 softvare na sebi, pa me zanima sta da radim, mozda mogu da probam da ga menjam ili flasujem na garanciju, a da li bi to pomoglo, da ne cimam momka koji mi ga je prodao dzabe?

mobtel ima na sajtu da se prijavi za postpaid i izabere neki lep broj, ja sam to uradio i teorijski bi trebali da me kontaktiraju, medjutim jos uvek nisu (6 dana), a jos me zanima i da li se ta "usluga" lepog broja sa sajta placa ekstra, posto znam da je ranije bila varijanta da se izabere lep broj i da te oderu ko macku, tipa 4000-5000 din, sto mi se nikakako ne isplati (tj kolko ja mogu da gprsujem za te pare |P), medjutim nigde nije naglaseno niti opovrgnuto na sajtu?
 
imao sam taj telefon i msi bluetooth.nikakvih problema nisam imao iako sam veliki broj sati proveo na internetu.jednostavno sam surfovao kompjuterom na netu a preko telefona u bluetooth konekciji.sve dzaba.moj program u t610 je r1 i ta verzija je najstabilnija ali i najstarija.mozda ti problem pravi program u tel.a mozda i bluetooth.tesko je reci ovako.proveri svoj telefon ukucavajuci sledece:
desno,zvezdica,2 puta levo,zvezdica,levo,zvezdica.
TU CES VIDETI VERZIJU PROGRAMA I OSTALE FUNKCIJE.
 
Poslednja izmena:
Nekima dosta problema sa bluetoothom pravi SP2. Imas li SP2 instaliran?
 
Da, ali mi nekako ne deluje da je to u pitanju...
 
Ja sa SEt610 i bt na njemu nikakvih problema nisam imao mesecima, nego ti garanciju pod ruku pa...
 
ja imam T610 i MSI BT i nikakvih problema nemam sto se konektovanja na net tice...jedini ako to mogu tako da kazem bag je sto kad se konektuje prijavljuje da se konektovao 115,2Kbps a vuce se ko puz inace...trentno i ovo pisem preko toga...
 
Skroz ste promasili temu posta, ali to je ovde normalno, izgleda |>> ili niste ni procitali sta je problem, nema veze sa netom

elem problem je resen: msi je izdao bt driver ZA sp2 i voila... vec sat vremena mi je fon povezan sa kompom
 
Nazad
Vrh Dno