Šta je novo?

Problem,verovatno napajanje LC POWER LC500H

vucko88

Cenjen
Učlanjen(a)
05.03.2012
Poruke
190
Poena
169
Racunar se restartuje nekad 5-6 puta za redom par minuta posle paljenja a nekad radi normalno ceo dan.Kada se restartuje,ne pali bios vec mora da se ugasi na dugme i onda ponovo upali.Napajanje pisti od kad je kupljeno pre 2 godine.Palo mi je na pamet da udjem u bios da vratim na default sve,medjutim stisnem delete i nista i onda sam resetovao bios i mogao sam da udjem.Medjutim restartovanje se nastavlja.Ploca je biostar ta-890gxe.Ja sve sumnjam da je napajanje,cim dodje do male varijacije napona da se restartuje racunar.Ako bi neko mogao da mi pomogne u resavanju ovog problema,hvala.
 
Imao sam slican problem sa nekim biostarom. Posle 3 godine riknuo je bios chip. Probaj da zamenis napajanje sa necijim na 2-3 dana. Ako nije napajanje, taj bios chip ce uskoro da rikne. Barem je takvo moje iskustvo.
 
Probaj da zamenis napajanje, mada i meni ovo mirise na plocu..
 
+1 za bateriju :) Reko aj da probam da zamenim bateriju,jer nece bios da se pali stalno posle restarta i to je bilo to.Jel moguce da se brze pali komp sad ? Znaci nekih 50% brze odradi boot.
 
Pa naravno da se brže pali, BIOS sada samo učitava zadate vrednosti, nemora da istražue svaki put šta sve ima prikačeno.
 
Nazad
Vrh Dno