Šta je novo?

Problem sa zvukom

serbishe

Poštovan
Učlanjen(a)
21.12.2017
Poruke
229
Poena
80
Moja oprema  
CPU & Cooler
Ryzen 5700x i Arctic eSports 34 Duo
Matična ploča
Gigabyte x570 Aorus Elite
RAM
DDR4 Patriot Viper Steel 3600mhz, 2x8gb c17
GPU
Sapphire Nitro+ RX5700XT
Storage
Kingston A2000 1tb i HDD WD Ezex 1tb
Zvuk
Asus Xonar DX, Logitech Z4 2.1 i Cooler Master MH751
PSU
SeaSonic Focus GX-650w
Kućište
Cooler Master MasterBox5
Monitor
AOC 24G2U
Miš & tastatura
Logitech G402 Hyperion Fury i Logitech G213 Prodigy
Ostale periferije
Logicetch G27
Mobilni telefon
Samsung Galaxy S21FE
Pametni uređaji
Samsung Galaxy Watch 5 Pro i Samsung Galaxy Watch 46mm.
Pristup internetu
  1. ADSL
Treba mi mala pomoc, posto se ovaj problem vec neko vreme ponavlja.

Problem je sledeci: Gotovo redovno mi se desava dok pretrazujem stranice, najcesce na Youtube-u, da kada otvorim video ili stranicu umesto zvuka dobijem jak šum, sustanje koji dolazi iz zvucnika ili slusalica. Prvo sam mislio da se desava samo na Youtube-u i da je iskljucivo povezano sa zvukom, ali mi se ponekad dogodi i kad otvorim neku stranicu bez videa.

Desava se iskljucivo u pretrazivacu, nikada u igrama ili dok slusam muziku na Aimpu. Probao na Edge i Chrome, isto se desava. Ugasim pretrazivac, startujem ga ponovo i onda bude ok neko vreme. Sve sam probao sto sam mogao da nadjem kao resenje, ali ne pomaze.

Da li se neko susretao sa ovim? Windows 11 Pro oem. Hvala.
 
Problem je najverovatnije do Asus zvučne. Imao sam isti problem sa Asus sonar stx i dosta sam pretraživao na tu temu. Bilo je saveta šta i kako podesiti, ali problem bi se uvek javljao u nekom trenutku (jednom u 6 meseci). Na kraju nisam mogao da je nateram da radi sa novim sistemom i zamenio sam je, sada se ne dešava :⁠-⁠)
 
Hvala na odgovoru. Pa neverovatno da samo u pretrazivacu pravi problem. Nikada se u igrama nije desilo.

Sad moram opet sa zvucnim karticama da se zezam.
 
Nazad
Vrh Dno