Šta je novo?

Problem sa youtube-om.

skile86

Slavan
Učlanjen(a)
14.03.2007
Poruke
119
Poena
320
Od reinstalacije win-a 7, posle par minuta gledanja klipova na youtube-u izbaci sliku kao iz attach-a i pomaze samo restart. Drivere nisam dirao, posto se samo na tom sajtu desava (igre rade nortmalno). Probao sam sa update-om flash playera i drugom verzijom firefoxa, ali ista stvar. Nadam se da neko ima ideju sta bi mogao da bude uzrok problema. Unapred hvala.
 

Prilozi

  • Untitled.png
    Untitled.png
    785.4 KB · Pregleda: 60
Imao sam ja slicnih problema. Kartica mi je izbacala identican ekran prilikom igranja saha, dok je sve ostalo (battlefield 3, skyrim, etc) radilo perfektno. Googlao sam malo i video da mnoge nvidia-e imaju takvih problema zbog lose napisanih drajvera. Instalirao sam najnovije direktno sa nvidia sajta i od tada nisam imao nikakvih problema, ali sam za svaki slucaj prestao da igram ovaj windowsov sah. :)

BTW, kad mi se desilo preseklo me je misleci da mi je riknula karta (iako je jos 2.5 god u garanciji), pretpostavljam da je i tebe. :)

Elem, probaj sa novim drajverima.
 
Kad sam reinstalirao win ubacio sam i najnovije drajvere, ali probacu sa nekom reinstalicijom ili starijom verzijom. I moja graficka ima jos 2 i po god. garancije. :)
 
Imam i ja isti problem , 90 % je drajver. Posle instalacije poslednjeg drajvera su se te stvari pocele desavati i to samo kad sam na youtube-u.
 
Ako mislis na windows update, drajveri koje on ubaci nisu ni N od Najnovijih. :) Manuelno skini i instaliraj nove i resices problem. Mozda su MSI drajveri za pomenutu kartu jos bolji, mozes da probas i sa njima.
 
Poslednja izmena:
Skinuo direkt sa nvidia sajta (296.10), a windows update sam iskljucio, jer sam imao ranije nekih problema sa Nod-om. Instalirao sam drajvere sa MSI sajta (285.62 ), pa javljam kakva je situacija.
 
Izgleda je problem resen instalacijom starijih drajvera.
Hvala na pomoci. :)
 
Kazem ti, hoce tako nvidia karte zbog drajvera da se ponasaju. :)

Nema na cemu.
 
Nazad
Vrh Dno