Šta je novo?

problem sa winfast pvrfm

cebactokpatop

Čuven
Učlanjen(a)
05.10.2003
Poruke
32
Poena
604
kada startujem pvrfm cuje se zvuk neke stanice ali daljinski ne reguje, nema control panela, nema ni znakova da je bilo koji program aktivan, tako da ne mogu ni stanice da menjam a ni bilo koji drugi oblik kontrole je onemogucen. na drugoj strani pvrtv radi korektno. prilikom prve instalacije sve je radilo ali nekim nesmotrenim potezom pvrfm se izgubio. da li je neko iskusio nesto slicno ili jednostavno kako ovaj problem da resim.

probao sam i sa reinstalacijom celog winfast paketa ali nista. i jos, fm lepo radi recimo sa axife fm playerom ali bez mogucnosti upotrebe daljinskog.
 
koju verziju imas i da li si instalirao neki paket kodeka?Meni se sa instalacijom K-lite v.2.21rc17 "izgubio" pvrtv.
 
Probaj da skines najnoviju verziju winfast pvr-a i najnovije drivere. Meni se desavalo sa nekom od verzija winfastpvr-a da nece da mi radi daljinac ali vec sa sledecom je radio.
 
ma driveri su od 12.6.2002 na to nisam ni obracao paznju jer je sve radilo lepo nekih 10-tak minuta do prvog resetovanja pa nisam ni sumnjao na drivere. pogledacu onda ima li novih, mada ostatak winfast paketa radi sasvim korektno.
u svakom slucaju hvala za pomoc.
 
cebactokpatop je napisao(la):
kada startujem pvrfm cuje se zvuk neke stanice ali daljinski ne reguje, nema control panela, nema ni znakova da je bilo koji program aktivan, tako da ne mogu ni stanice da menjam a ni bilo koji drugi oblik kontrole je onemogucen. na drugoj strani pvrtv radi korektno. prilikom prve instalacije sve je radilo ali nekim nesmotrenim potezom pvrfm se izgubio. da li je neko iskusio nesto slicno ili jednostavno kako ovaj problem da resim.

probao sam i sa reinstalacijom celog winfast paketa ali nista. i jos, fm lepo radi recimo sa axife fm playerom ali bez mogucnosti upotrebe daljinskog.
samo reinstalacija windowsa pomaze iz mog isqstva ... 3 noci nisam spavao zbog toga i na kraju win reinstal i sve je ok ...
 
pa i ja sam se plasio da cu na kraju morati da uradim format i reinstal XP-a, ali srecom novi driveri+novi winfastPVR+ciscenje svih leadtek-ovih stavki iz registry-a je na kraju pomoglo. FM konacno radi normalno. hvala na savetima.
 
Nazad
Vrh Dno