kwisko
Cenjen
- Učlanjen(a)
- 05.12.2010
- Poruke
- 67
- Poena
- 159
Instalirao sam Windows 8 na MSI EX610X-091EU koji ima graficku ATI Mobility Radeon HD 2000 i desava se da se laptop povremeno nece ukljuciti vec samo se zacrni ekran i nece dalje.
Na ATI sajtu postoje drajveri koji su univerzalni za Win 7 i Win 8 ali to izgleda ne moze tako.
Moze li neko da mi pomogne kako da ostanem na Win8 na ovom laptopu?
Na ATI sajtu postoje drajveri koji su univerzalni za Win 7 i Win 8 ali to izgleda ne moze tako.
Moze li neko da mi pomogne kako da ostanem na Win8 na ovom laptopu?