Šta je novo?

Problem sa Win Xp

vlada064

Slavan
Učlanjen(a)
12.11.2004
Poruke
17
Poena
304
Imam mali(veliki) problem.Racunar se restartovao sam od sebe i pri podizanju se pojavio plavi ekran smrti.Pri ponovnom restaru pokusao sam da ga podignem u safe modu, medjutim zapelo je kod drajvera za Alcohol 120%, vax347b.sys.
Ponudi mi esc da zaobidjem ucitavanje istog, ali ne ide dalje od toga,tj. ubrzo mi se pojavi plavi ekran.U pitanju je notebook Acer tm4001.
Sta ciniti???
Unapred hvala
:wall:
 
Одлазак у сервис ти је најједноставније решење, а потом иде уради сам реинсталација ОС.
Стави Windows cd, стартуј комп читај шта је написано и извућићеш се(поправка ОС), прочитај и сличне теме на форуму које ће ти додатно олакшати и то је то.
 
Ok.Hvala.
Mada na D particiji imam neke vazne stvarcice, pa me zanima da li bih mogao da preinstaliram OS na C,da nebih izgubio podatke sa D, zatim da prebacim te podatke na neki CD, i na kraju odradim recovery(posedujem original disk dobijen uz notebook)?
:trust:
 
Као што сам горе написао, ако умеш да прочиташ текст на енглеском и да га бар делимично разумеш поправићеш сам, јер постоји опција поправке ОС, све то тамо лепо пише ништа нећеш изгубити од података на другој партицији и ако форматираш системску партицију и исталираш све наново.
Ако ниси сигуран у то шта треба да урадиш или проведи овде на форуму пар сати читајући квалитетне савете затим поставиш конкретно питање и неко ко много више зна од мене ће ти дати одговор, или ако немаш живаца правац сервис.
поз.
 
I napišeš na koji si način rešio problem zbog drugih membera. ;)
 
Stvarno, napisi, zanima nas kako si resio problem!
 
Vrh Dno