- Učlanjen(a)
- 18.10.2011
- Poruke
- 1,067
- Poena
- 244
Već duže vreme imam problem kada surfujem preko bilo kog pretraživača. Posle nekog vremena, a naročlito kada ima više od 7-8 otovrenih tab-ova, a nekada i kada imam otvorena svega 2-3 tab-a odjednom browser (Safari, Chrom, Firefox, Opera) izbaci sledeću poruku: "WebKit2WebProcess.exe has stop working" kada kliknem na close, sve tabove mi resetuje, tada me izloguje sa svih foruma, FB-a i sl. U poslednjih par dana je počelo učestalo da se dešava, ne znam šta da radim, pravi mi veliki problem.
Da napomenem da računar ima Core I3 procesor, 3GB DDR3 RAM-a, Windows7 profesional 64-bit.
Ako neko ima ideju kako da rešim ovaj problem, jako bi mi značilo, izluđuje me kada mi odjednom zablokira pomenuti proces i sve otvorene strane se refresh-uju.
Da napomenem da računar ima Core I3 procesor, 3GB DDR3 RAM-a, Windows7 profesional 64-bit.
Ako neko ima ideju kako da rešim ovaj problem, jako bi mi značilo, izluđuje me kada mi odjednom zablokira pomenuti proces i sve otvorene strane se refresh-uju.
Poslednja izmena: