Coboco
Čuven
- Učlanjen(a)
- 08.02.2002
- Poruke
- 94
- Poena
- 609
evo o cemu se radi:
sestri sam sklopio masinu i iskoristio svoju vantu (od pre 3-4 godine) da stavim u masinu, ali "ne lezi vraze", ne da mi pravi probleme pod XP-om nego je to strasno.
E sad, da li neko zna da li je u pitanju samo postojanje Vante pod XP-om ili se sama *****ala tokom vremena... driveri ... ili sta vec moze da bude...
non stop se zakucava (divx, tv kartica...)
Ajde pomoagajte ako znate
samo bez saveta :"kupi mx 440, etc.
Unapred zahvalan
sestri sam sklopio masinu i iskoristio svoju vantu (od pre 3-4 godine) da stavim u masinu, ali "ne lezi vraze", ne da mi pravi probleme pod XP-om nego je to strasno.
E sad, da li neko zna da li je u pitanju samo postojanje Vante pod XP-om ili se sama *****ala tokom vremena... driveri ... ili sta vec moze da bude...
non stop se zakucava (divx, tv kartica...)
Ajde pomoagajte ako znate
samo bez saveta :"kupi mx 440, etc.
Unapred zahvalan