Šta je novo?

Problem sa Vantom :(

  • Začetnik teme Začetnik teme Coboco
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

Coboco

Čuven
Učlanjen(a)
08.02.2002
Poruke
94
Poena
609
evo o cemu se radi:
sestri sam sklopio masinu i iskoristio svoju vantu (od pre 3-4 godine) da stavim u masinu, ali "ne lezi vraze", ne da mi pravi probleme pod XP-om nego je to strasno.
E sad, da li neko zna da li je u pitanju samo postojanje Vante pod XP-om ili se sama *****ala tokom vremena... driveri ... ili sta vec moze da bude...
non stop se zakucava (divx, tv kartica...)
Ajde pomoagajte ako znate
samo bez saveta :"kupi mx 440, etc.

Unapred zahvalan
 
Nazad
Vrh Dno