Floyd
Čuven
- Učlanjen(a)
- 16.12.2001
- Poruke
- 947
- Poena
- 620
treba mi pomoc,naime racunar na opciju shutdown reaguje kao na restart i tako u nedogled,inace se normalno ugasi u prvih sat vremena posle ukljucenja ,ali kasnije pocinje da brlja i radi restart,namestih da se gasi na dugme(po ispisivanju poruke"it is now...." ),kao sa AT napajanjem,ali bih hteo da radi normalno gasenje iz win-a(mozda treba ceo sistem da se reinstalira?).Konfig. je msi kt266a,gf4mx440(detonatori 29.xx),XP1600+, sve to pod win98