Šta je novo?

Problem sa programom skype.

bojke1

Slavan
Učlanjen(a)
14.01.2006
Poruke
1,745
Poena
360
Moja oprema  
CPU & Cooler
RYZEN 5 3600XT/COOLER SilentiumPC FORTIS 3 HE1425
Matična ploča
MSI B550 GAMING PLUS
RAM
KINGSTON FURY RGB 2X8GB DDR4 3600MHZ
GPU
ASUS ROG STRIX-GTX1060-O6G-GAMING
Storage
KINGSTON 500GB M2 SA2000M8 ,WD 2X2 TB GREEN,EXTERNI 2,5 INCHA TOSHIBA 1TB
Zvuk
JAMO D450 FRONT,JAMO D4CEN,JAMO D400 SURAUND,JBL SUB ES250PW,MARANTZ AVR SR7009,SONY BDP-S6200
PSU
SEASONIX PRIME GX1000 GOLD
Kućište
COOLER MASTER 690 II ADVANCED
Monitor
DELL S3220DGF 165HZ,SONY KDL55X8509C 120HZ,BENQ W1070+ FULL HD PROJEKTOR
Miš & tastatura
LOGITECH MX MASTER 3S,LOGITECH K360
Mobilni telefon
Xiaomi Poco f2 pro 6/128gb
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
  2. Mobilni internet
Imam problem sa pomenutim programom.Problem se desava u sledecem.Sve super radi sto se tice zvuka dok ne pokrenem kameru.Kako pokrenem kameru zvuk pocne da prekida.Tacnije sagovornik sa kojim pricam me ne cuje kako treba vec se zvuk prekida.Kamera radi perfektno i slika je cista.Zvuk je takodje odlican dok ne pokrenem kameru.Komplet koji imam je logitech quick cam connect i mikrofon mi je aktiviran na kameri.Nisam do sad uspeo da podesim da mi mikrofon bude aktiviran na slusalicama ,vec jedino hoce da radi na kameri.Zvucna je creative x-fi titanium.Provajder je sbb 9mb/s download 512 kb/s upload.Operativni sistem je win 7 64 bit.Instalirao sam novi driver za kameru sa logitech sajta i opet je ostao isti problem.
Sta bi mogao biti problem?
 
Video feed ti ubija upstream pa ti zato secka zvuk :)
 
Da li neko mozda zna kako da iskljucim mikrofon na kameri a da aktiviram mikrofon na sluskama.mislim da je tu problem kod mene.Konkretno na modelu logitech quick cam connect.
 
Uspeo sam konacno da podesim.Jedva sam nasao u driveru za creativ zvucnu karticu.I to pod opcijom flexijack stoje dve opcije.
1.line in
2.microfone

Kad sam ukljucio mikrofone proradilo je.Naravno pre toga sam iskljucio u device manageru logotech mic pod opcijom sound.Ali i kad je ona aktivirana sve lepo radi.Ocu da kazem da ne mora da se disebl-uje.Mogu obe varijante da budu ukljucene,samo se izabere sta je prioritet i sljaka.
Hvala svima na savetima i pomoci.
 
Nazad
Vrh Dno