Šta je novo?

Problem sa novim NVIDIA driverima(270.61)

Zasto si instalirao te nove drivere?...tvoja karta je starije generacije i nema svrhe stavljati nove.
Stavi drivere koje si imao do sad i koji su ti ok radili ;)

Evo sad gledam na ovom linku sto si postovao,preporucuju 186.18 drivere
 
Poslednja izmena:
drajver ne valja izgleda da je globalan problem vratio sam betu 270.51.
 
Da i ja probam sa tom beta verzijom,samo da li ce sve ok raditi posto su to nedovrseni driveri!
 
Ja nemam nikakvih problema sa 270.61.
 
I kod mene rade savrseno... ne bih ni znao da postoji neki problem vezan za njih da nisam vidio ovu temu. Probao ih u sva tri Crysisa, CoD BO, CoD4, MoH 2010, HAWX 2... sve radi perfektno.
 
Verovatno zavisi od serije kartice...ni ja sa 570 nemam nikakvih problema, rade čak i bolje od 266.77.
 
Kod mene neradi Civilization V na ovim drajverima pucacine rade normalno:)
 
Drugar ima problema sa gtx 470 , cak je i windows reinstalirao zbog tih drivera .
 
Zašto bi zaboga morao da ruši win zbog drivera?

Ako driveri stvarno prave problem, uninstall- Safe mode- Driver Sweeper - Clean install. Eventualno pre prvog koraka u Gpedit-u disable-ovati auto driver rollback, da posle restarata sam win ne bi vratio neke prethodne drivere.
 
Poslednja izmena:
Instalirao sam na jednoj masini sa gtx 460 SE kartom 270.61. drajver, svez win7 x64 (sp1) i u metrou2033 (apdejtovan) kada enabliram dx11 pojavljuju se crne strafte preko celog ekrana, kada vratim na dx10 ili 9 nema problema. Inace, druge igre tipa C1, C2, COD MW/BO rade regularno. Izgleda da drajver baguje sa dx11 postavkama u igri. Gpu load je ok kao i spustanje/dizanje frekvencije pri 2d/3d.
 
b1128062.jpg

Igrao sam Crysis2 dok nije zastekao i dobio sam obavestenje Display driver stopped responding and has successfully recovered.Nvidia stalno ima neke probleme sa drajverima.Imao sam problema sa BSOD sa 266 pa sam do juce koristio 260 koji su radili extra.Sutra ih vracam.:)
 
Poslednja izmena:
Sa 270.61 drajverima sam imao problem da ponekad zakucaju takt na 405/810 (sve do restarta mašine), što se sa prethodnim (266.66) ne dešava, tako da sam se i vratio na 266.66...
 
Ja imam, kao i pokretac teme, 8600 GT samo XFX-a. Imam doticne drivere od kad su izasli i nikakvih problema nemam sa njima... tako da mozda zavisi i od proizvodjaca kartice.
 
Sada sam stavio na preporucene drivere(186.18) od gigabyte-a i sve ok radi,samo refresh rate je stavljen na 85hz i ne moze da se spusti(toliko moj crt monitor moze max da isporuci).I da li ce biti problem kada budem uzeo neki TFT monitor kome je refresh max 60hz,da ne ostane na 85hz pa da nesto zabaguje!?
 
Sada sam stavio na preporucene drivere(186.18) od gigabyte-a i sve ok radi,samo refresh rate je stavljen na 85hz i ne moze da se spusti(toliko moj crt monitor moze max da isporuci).I da li ce biti problem kada budem uzeo neki TFT monitor kome je refresh max 60hz,da ne ostane na 85hz pa da nesto zabaguje!?

Nece biti problem, graficka bi trebala da prepozna refresh rate kod tft-a @60hz, eventualno mozes instalirati drajver za monitor.
 
Nazad
Vrh Dno