Šta je novo?

Problem sa Netscape7

Shumaher

Čuven
Učlanjen(a)
29.06.2001
Poruke
259
Poena
619
Poz

Skinuo sam sinoc full verziju za Windows tj 31 mb i instalirao ali izgleda nisam neshto dobro podesio .
problem je sa slanjem poshte i primanjem poshte pa ako neko zna shta treba da podesim bio bih zahvalan da mi neko pomogne

Poz
 
Mogao si da napišeš poruku o grešci.
Treba da u polje Incoming mail server upises: pop3.eunet.yu (ako je eunet u pitanju ako nije onda posle pop3. upišeš tvog provajdera. U polje Outgoing mail server upisi smtp.eunet.yu (ili opet tvog provajdera). Naravno treba upisati e-mail aderesu, username i password u odgovarajuća polja.
 
merlin je napisao(la):
Mogao si da napišeš poruku o grešci.
Treba da u polje Incoming mail server upises: pop3.eunet.yu (ako je eunet u pitanju ako nije onda posle pop3. upišeš tvog provajdera. U polje Outgoing mail server upisi smtp.eunet.yu (ili opet tvog provajdera). Naravno treba upisati e-mail aderesu, username i password u odgovarajuća polja.

Ne pocinju kod svih provajdera SMTP i POP3 serveri sa pop3.isp.com i smtp.isp.com. Nekima je to mail.isp.ext ili cak www.isp.com.

:wave;
 
Nazad
Vrh Dno